"

May 28, 2018

I have a dream


I Have A Dream

Sala ka një Ëndërr

(Mall për vendlindjen)

3 comments:

 1. Qytetari dixhital informon:

  Narkoshumica kontrollon drejtesine!

  Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

  “Pershendetje Doktorr po ju bej me dije se esht arrestuar cuni xhait te deputetit Edmond Cyrbja cuni xhait Jurgist cyrba qe esht deputet i ps Edmond curbja esht arrestua per grabitje shtepiash dhe po bejn cmos ta nxjerrin se neser ben 72 or nga arrestimi i ti dhe po e mbajn te fshehur si lajm nga qe esht cuni xhait te deputetit nk shkruan as nje gazet apo tv ju lutem beni verifikimet dhe bejeni publike ket rast anonim kuptohet”

  ReplyDelete
 2. O Sale ta perdhunun Tik Dhallen, ti nxorri te gjitha te palarat: Ata bam e Dhalla ham!

  ReplyDelete

Eng - - - Comments that are offensive, discriminatory against race, nationality, gender, religion and/or expressed in any other unlawful grounds are strictly prohibited! Thank you!
Alb - - - Ndalohen komentet me fjalë fyese, si dhe komentet që nxitin diskriminimin e përhapjen e urrejtjes mbi baza nacionale, racore, fetare dhe mbi çfarëdo baze tjetër antiligjore. Ju faleminderit!