April 22, 2015

Selfie me nga një kleçkë mbrapa – Selfie Lajm
Këta njerëz kanë postuar foto në internet duke treguar se po kënaqen. Por mbrapa këtyre fotove është një realitet tjetër.

Shikoni fotot dhe zbulojeni se çfarë fshihet prapa fotove.


 Ajo e postoi foton duke treguar për stilin e ri të flokëve. Por çfarë fshihet prapa fotos?


 Kur mundohesh të fshehësh photoshopin. Shikojeni derën dhe komentin " Pse dera po duket e valëzuar".


 Një familje e lumtur duke u fotografuar në natyrë, por çfarë po bën ai qen aty mbrapa?


 Një foto e pazakontë në ashensor Një nënë duke e fotografuar një djalosh i cili po e reklamon trupin e tij Një vajzë e re duke shikuar "diçka" në internet Shikoni mbrapa fotos një baba duke u "kënaqur me fëmijën e tij"Ky aziatik dëshiron të na tregojë se është duke u përgatitur për të dal jashtë por në fakt pasqyra tregon diçka tjetër.*    *    *April 21, 2015

Falenderime për kandidatët e zgjedhjeve 2015 nga Bes Kallaku


Aktori i Portokallisë Bes Kallaku ka postuar një tjetër video humoristike kësaj radhe duke vënë në lojë pjesën më të madhe të kandidatëve të këtyre zgjedhjeve.


Nëpërmjet satirës javë vënë në lojë pjesa më e madhe e kandidatëve, dhe liderve që kanë bërë përzgjedhjet e kandidaturave. Interesant janë përcaktimet që ka dhënë për Halim Kosovën e Erjon Veliajn, për Grida Dumën, Vangjush Dakon e Agron Dukën për Durrësin; për Viktor Tushën.*    *    *

April 19, 2015

Ten 3d tattoos that will blow your mind/10 Tatuazhet më të çmendura në formatin 3DKëto janë 10 nga tatuazhet 3D të cilësuara si më të cmendurat.

Nder të tjera syri në qafën e djalit, vazhdon të mbajë rekord.*    *    *