"

April 7, 2012

Tre motrat e PeDe

3 motrat ideologjike te PD

4 comments:

 1. Replies
  1. E modhe fare! Shpirt zeza jane, dicka me ndryshe kjo Majlinda!

   Delete
 2. ju thoni se ndalohen komentet qe permbajne fyerje , urrejtje etj etj ; kurse vete kjo faqe eshte e tille ....agaggagaagagaaa

  ReplyDelete
 3. Me than te drejten, shum her ma fyese e ma ofenduese jan fjalimet e kryeministrit dhe politikanve opozitar: mbi pjeshken, arroret, gjuhen kineze, manifestimet gay, Gerdecin, 21 janarin, etj etj etj se nuk po mundna me i shkrue te tana.
  Enver Hogja dikur fliste per tarracat e naften qi can bllokaden, ky flet per pjeshken e arrorret. Ku asht ndryshimi ktu. Berisha asht ma i shemtut dhe sidomos, asht i vetmi komunist ne evrop kur te tan komunistat kan thy qafen!
  Shnet e t'mira o anonim prej anonimatit!

  ReplyDelete

Eng - - - Comments that are offensive, discriminatory against race, nationality, gender, religion and/or expressed in any other unlawful grounds are strictly prohibited! Thank you!
Alb - - - Ndalohen komentet me fjalë fyese, si dhe komentet që nxitin diskriminimin e përhapjen e urrejtjes mbi baza nacionale, racore, fetare dhe mbi çfarëdo baze tjetër antiligjore. Ju faleminderit!