"

April 7, 2012

Pranvera Shqiptare dhe Sali Gedafi

Omar Gadafi, Abu Amar, Sali Berisha,

Sali Geddafi 
dhe 
Pranvera Shqiptare

Video e vdekjes se Gedafit (+18):
33 comments:

 1. Fundi i te gjithe diktatoreve dihet, pavaresisht se forma dhe menyra mund te ndryshojne!

  ReplyDelete
  Replies
  1. O zot i madh sa ngjajne. duket sikur eshte ei njejti person ne fotografi.Inshallah i ngjan edhe ne finale.

   Delete
  2. Asht e vertet si drita e djellit qi ky asht konunisti ma i devotshem qi ka pas noj her shqypnia.
   Ahmet Zogolli nuk asht kurgja para tij! Kjoft i mallkuem perjete!

   Delete
  3. Ne bunkeret e Enverit e ka vendin ky pioner i Enverit! Atje ta fusim pasi ta ...
   Qelbi dhe perdhosi te gjitha endrrat per liri e demokraci te shqiptareve kudo ku jetojne!

   Delete
  4. Pse ngjajne kaq shume keta diktatoret me njeri tjetrin?!!
   Duket sikur i ka pjelle e njejta kuceder>

   Delete
  5. Kete tani duhet ta urrejne edhe bashkekombasit e Gadaffit :p

   Delete
  6. Po a ky paska mrri gjer ke hyrja!?
   Shtynje pra mren se e xen!

   Delete
  7. Ka mberrit mor anonim ka mberrit, por nuk ka me Avni Rustem qe ta shtyje brenda!!!

   Delete
  8. Do dale ndonje bir nene dhe do e haje edhe ky te semes. Ne mos nga roni, nga perendia. Femijet e tij do e kene pisk pastaj ...

   Delete
  9. rrasen brenda ne tunel e lereni aty te qelbet i teri!

   Delete
  10. Salih Gedafi! edhe nga ftyra edhe nga ngjashmria e jetes, ne brim te miut do futet e ska me shpetu.

   Delete
  11. O gedaf, po merre or ti se na cau bythen!

   Delete
  12. Kete tonin do e gjejme ne tunelet e Lanes
   ha ha ha

   Delete
  13. Rrafsho thepin o sali se aty eshte sikleti
   si nuk zure mend xhanem???!!!

   Delete
  14. KORRIGJIM:
   VERA SHQIPTARE :-)

   Delete
  15. PIECE OF SHIT!
   BASHARI IKU, IKE DHE TI!
   DITE E SHENUAR PER NJEREZIMIN!!!!
   URRRAAAAAAAAAAAAAAAAA
   URRRRRAAAAAAAAAAAAAAAAA!

   Delete
  16. erdhi vera dhe kurgja spo e gjen. presim veren tjeter

   Delete
  17. Z BERISHA
   PO VJEN PRANVERA
   TI DO RROSH
   DHE SHUM TE TJERA!

   Delete
 2. Doktori ka mare fund. Te pakten nga trute e kokes...

  ReplyDelete
  Replies
  1. ka marr fund me te tana. qeter kush e drejton shqiprin. ky vec gam gam di me ba tash si njaj qeni qi i ka ardh koha me dek.

   Delete
  2. Ka pjerdhur , thot Cekia, jo vetem nga trute popr nga te gjitha, Kete me sa duket e kane izoluar me keq se Dullen . I kane dhene Burudanga kolumbiane dhe nuk mban mend se ç'far ben e ç'far thot.

   Delete
 3. ha ha ha, te pakten nga trute e kokes :-)

  ReplyDelete
 4. Saliqeni eshte si gjarper te cilit vetem duke i shtypur koken mund ta vrasesh. E beme copash njehere ne 1997 por i ngjiti perseri pjeset pak e nga pak me helmin e tij qe e ka me shumice.

  ReplyDelete
 5. pershendetje juve deshta te ju theme vetem nje fjale. mosni o njerz keso llafe ne internet mendoni pozitivisht ashtu edhe kalon jeta gjithmon edhe nuk mundeni as ju as kushe ne bot ti ndryshoj keto pune vetem kur te vjen radha dikuj tjeter vetem tregoni veten qfar njerz jeni nuk ja doni te miren vendit tuaj, a ndoshta njez si ju arrin diqka.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Nuk e di nga jeni ju mor zoteri, por nga menyra e te shkruarit kuptohet menjehere se klasen fillore nuk e keni mbaruar deri ne fund ( e kupton c'nenkupton "klase fillore " ne shqip???
   Ok shpresoj se keni mbaruar se shfletuari fjalorin dhe fjalen e mesiperme e keni kuptuar.

   Delete
 6. xhemil Seferi. Shqipëtari fisnik edhe kur ka vrar me të drejtë nuk e masakron viktimën, nuk e tall atë, bile e respekton. Ky Sërb gjenetik, futi terrorrin në sistem. Ky kriminel cinik mbasi vret 4 yje paara kryeministris, për terror, tallet me cinizm se këta dikush i paska çuar te sheshi i ekzekutimit, por do jua marri hakën vet krimineli. Pra ky u thot familjeve të viktimave, Shqipëtarëve se i vetëmi njeri që vras dhe fal jam unë Sërbi. Ju Shqipëtarë të shurrepsur hani ndonjë kroth buk, por fain e ka Edi që ju solli para tigrit, por me gjithë atë unë si kalorës fal dhe do ju marr hakun pra do vras Edin duke ju kujtar shqiptarëve se po u afrove te kështjella e diktatorit të vras" demek ja paska dhënë Sheqerja, Shqipërin. Duhet të ngrihemi. Nuk ka vrar 4 dëshmorët e demokracis Sërbi Sali, por Shqipërin. Duhet të hakmerremi si popull. Edi, ç,pret, do gjzkohesh bashk me Sërbin?

  ReplyDelete
  Replies
  1. SAKTE E KE O XHEMIL, ZOTI TA BEFTE MBARE!
   ME RESPEKT,
   AGIM BROZI

   Delete
 7. Ku je he burr i dheut se na ka marrun malli. Mbahu dhe per pak koh se ata te tute do ikin si pleshtat e do te lene vetem ne shpelle. Ashtu ja bene edhe Ben Alis. Do kesh afer vetem Tritanin se e ke pasur gjithnje afer . Edhe Lulin se e harrova.

  ReplyDelete
 8. Beje te vertete o Zot se na gremisi te tereve ne humneren e psikopatise se vet.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ene pak o sale ene pak se po i rrotullohet burgu zenit tat, ati bithkirit te sadijes.

   Delete
 9. Ky eshte vellai binjak i Gadafit. eh more Gadaf? e paske pasur vellain ne Shqiperi dhe nuk na tregoje por e mbaje sekret....

  ReplyDelete
 10. ja si eshte katandis ky vend http://adf.ly/X5Vtt

  ReplyDelete
  Replies
  1. O gedaf, po merre or ti se na cau bythen!

   Delete

Eng - - - Comments that are offensive, discriminatory against race, nationality, gender, religion and/or expressed in any other unlawful grounds are strictly prohibited! Thank you!
Alb - - - Ndalohen komentet me fjalë fyese, si dhe komentet që nxitin diskriminimin e përhapjen e urrejtjes mbi baza nacionale, racore, fetare dhe mbi çfarëdo baze tjetër antiligjore. Ju faleminderit!