"

July 28, 2012

London 2012 Hall of Shame


Zbulohet vendndodhja e kyeministrit Sali Berisha në Londër:

London 2012, “Hall of shame”, diktator’s corner

Në “Hollin e Turpit”, këndi i diktatorëve 

18 comments:

 1. Oh Zot i madh e i Lumnueshem! Cfare monstre ke krijuar!

  ReplyDelete
  Replies
  1. A e paske thy prap rekordin e notit a????
   Po ti nuk din as me rrejt mor zog gomarit!

   Delete
  2. mbetet shqiptar mer taljane spudhjake..aaaaamen.. qe qelbeni n'ere..aaaaamen..jua futi prap...haha..aaaaamen..

   Delete
  3. London 2012 po mbaron, por monstra sali na mbetet neve peshqesh :-(

   Delete
  4. Jasht ne natyr ta lejn, jo ktu mren se asht ngroft.

   Delete
 2. Mos qofte e larget dita kur ta shof ne burg kete maskara!

  ReplyDelete
 3. Nje dite do i vje fundi saliut dhe bandes se tij. Por perse te vuanim ne edhe 22 vjet me kete kerme?

  ReplyDelete
  Replies
  1. krimbi i kadaverave eshte doreziu more dorzi...kerme moderne pa nene e baba...

   Delete
  2. Tani eshte gjysem i vdekur. Mbas nje viti do jete 90%

   Delete
 4. Kur ti vjen fundi ktij na ka ardh ne ma par:(

  ReplyDelete
 5. Tamam nje kafshe e eger,qe zbret nga mali dhe shikon mrekullite ne qytet:KY ESHTE SHPALLARI BERISHA!!!

  ReplyDelete
 6. Nje kafshe e eger,qe zbret nga mali dhe sheh mrekullite ne qytete!!!
  Ky eshte SHPELLARI BERISHA!!

  ReplyDelete
 7. hahaha, e bukur kjo

  ReplyDelete
 8. Pu pu pu pu pu! Ky ka rrjedhur fare! Theu prape rekordin e genjeshtrave. vetem vetja ja merr.

  ReplyDelete
 9. NCUQ NCUQ NCUQ, BASTARDI NUK PYT PER DIN E IMAM

  ReplyDelete


 10. Hëna Beqiri asistente e shefit të sigurimit të Ambasadës Amerikane Tiranë.
  U gëzuam kur na dërguan një
  grua të re me emrin Hëna Beqiri e lindur në Amerikë, në
  Boston. Gjyshi i saj ishte arratisur nga Shqipëria në fund të
  viteve pesëdhjetë së bashku me djalin arsimtar, babanë e
  zonjës Hëna Beqiri.Për çudi, ajo ra shpejt në sy si një simpatizante
  entuziaste e komunizmit.Marë nga libri Heronjet e Kotësisë.

  ReplyDelete
 11. «Ky fakt më habiti dhe mora kontakt me agjentin e
  shërbimeve tona sekrete. Ai më shpjegoi se gjyshi dhe babai i
  Hënës ishin nisur me shërbim jashtë shtetit prej Sigurimit
  shqiptar. Veprimtaria e tyre propagandistike në dobi të
  komunizmit kishte ndikuar ndjeshëm në edukimin e zonjës
  Hëna.

  ReplyDelete

Eng - - - Comments that are offensive, discriminatory against race, nationality, gender, religion and/or expressed in any other unlawful grounds are strictly prohibited! Thank you!
Alb - - - Ndalohen komentet me fjalë fyese, si dhe komentet që nxitin diskriminimin e përhapjen e urrejtjes mbi baza nacionale, racore, fetare dhe mbi çfarëdo baze tjetër antiligjore. Ju faleminderit!