"

December 27, 2012

Hysen Shoshori i shkruan Sali Berishes ne Facebook

Oliger Cekici: Po ci thoni me fal ... 
Edmond Kol: Familja e Diktatorit


Halit Methasani: O, gjeni grope e futuni ju moderatoret "se jan ka ju shajne" idhullin


Erjon Tora: O zoti sali a ke ndonje dashnore?


Qetësohu!
6 comments:

 1. Familja ideale :p

  ReplyDelete
  Replies
  1. Haha ha ha, si po tallin bothen qytetart e lodhun me bacen Sali :-)

   Delete
 2. Pyetje:
  Cili nga keta eshte me i keqi (pervec fmijve)?

  ReplyDelete
 3. Harram u qofte edhe ajri i Shqiperise!!!!!!!

  ReplyDelete
 4. U bete me keq se moderatoret e Sales. Nuk ka ndonje qe mendon ndryshe ketu ne kete blog?!!!

  ReplyDelete

Eng - - - Comments that are offensive, discriminatory against race, nationality, gender, religion and/or expressed in any other unlawful grounds are strictly prohibited! Thank you!
Alb - - - Ndalohen komentet me fjalë fyese, si dhe komentet që nxitin diskriminimin e përhapjen e urrejtjes mbi baza nacionale, racore, fetare dhe mbi çfarëdo baze tjetër antiligjore. Ju faleminderit!