"

January 21, 2013

TURP!Më bëj baba, të të ngjaj
dhe/ose
dy anët e medaljes Berisha

Turp!
9 comments:

 1. Cita, mir ja keni gjet ksaj Sales ne versionin vrime

  ReplyDelete
  Replies
  1. NCUQ NCUQ NCUQ, RRACE E NDYRE...

   Delete
 2. Megjithese ka bere disa operacione plastike (edhe hundes), Argita nuk e heq dot fytyren e Saliut nga fytyra e saj. Duket sikur ka nje pasqyre ne mes, njelloj identik.

  ReplyDelete
 3. kishit vu me mir nji cop mut ne met tyne

  ReplyDelete
  Replies
  1. UGLYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY

   Delete
  2. WOWWWWW, CFARE NGJASHMERIE MAKABER!!!!

   Delete
 4. Ca i bojn gojores keta te dy

  ReplyDelete

Eng - - - Comments that are offensive, discriminatory against race, nationality, gender, religion and/or expressed in any other unlawful grounds are strictly prohibited! Thank you!
Alb - - - Ndalohen komentet me fjalë fyese, si dhe komentet që nxitin diskriminimin e përhapjen e urrejtjes mbi baza nacionale, racore, fetare dhe mbi çfarëdo baze tjetër antiligjore. Ju faleminderit!