"

May 2, 2012

Kjo asht toka e jon,

 prona e jon!

<img src="Liri Berisha e Sali berisha.jpeg" alt="Berisha; Kjo asht toka e jon, prona e jon!" />

Pronarët e Shqipërisë?!!


13 comments:

 1. Atehere, i thone andej nga anet tonare nuk kemi secfare te themi.Ta gezosh

  ReplyDelete
  Replies
  1. Po pse, akoma do i "gezojme" ?!!!
   Po le ti marri serbi me gjithe kuc e me mac,atje e kane vendin, folene e tyre keta gjakpires!

   Delete
  2. Lum si ne per ket familje mretnore!
   Duhet me i majt si ujt e paket se pas 50 vitesh vijn prap ne fuqi. Si zogollet e Mutit!

   Delete
  3. Atje lart ne Vicidol, ka disa prona kjo familje. Ky eshte me keq se komunizmi. Komunizmi ua mori pronat pronareve per ti shtetezuar. Ky i mori per veten dhe familjen e tij.
   NUK DO I GEZOJNE!

   Delete
  4. Keta jan ne gar me njeri tjetrin, kush asht ma i keqi!

   Delete
  5. Oh perendi, kur do zhduken nga faqja e dheut keta te panginjur!!!

   Delete
 2. Nuk u ngopen e te kishin ikur e talinin popullin shqiptar rehat,si vlau i tyre Ahmet Zogu?

  ReplyDelete
 3. Njeri me i shemtuar se tjetri (shpirterish e kam fjalen). Fizikisht, po se po! I ka bere zoti me shenje!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Si nuk u ngopen nje here keta barkthare?!!!

   Delete
 4. Kush i ka njohur me pare keta delenxhinj, nuk habitet se si jane sot! Cfare pret prej tyre ... keq e mos me keq do veje puna!

  ReplyDelete
 5. Njeri me bloze se tjetri, ika puqur zoti si tenxherja kapakun.
  inshalla e kane shkurt ket pun!

  ReplyDelete
 6. Maskarenjte nuk pyesin per popullin. atyne u intereson vecse prona e tyne!
  Kjofshin te mallkuem.

  ReplyDelete
 7. DURIM EDHE PAK DITE, SE NE TE ARUSHES DO SHKOJNE PAS 23 QERSHORIT.
  AMIN TE GJITHE SE BASHKU

  ReplyDelete

Eng - - - Comments that are offensive, discriminatory against race, nationality, gender, religion and/or expressed in any other unlawful grounds are strictly prohibited! Thank you!
Alb - - - Ndalohen komentet me fjalë fyese, si dhe komentet që nxitin diskriminimin e përhapjen e urrejtjes mbi baza nacionale, racore, fetare dhe mbi çfarëdo baze tjetër antiligjore. Ju faleminderit!