"

September 24, 2012

The Outsider - FNGazeta TemA/Kronika e zezë: 
data 24 Shtator 2012

1- Sarandë, kapet 41 kg drogë. Vinte nga Lazarati dhe kishte si destinacion Igumenicën
http://www.gazetatema.net/web/2012/09/24/sarande-kapet-41-kg-droge-vinte-nga-lazarati-per-igumenice/


2- KLD: Gjyqtarët, shkelje për dosjen “Xhakaj”. Do procedohen penalisht.
http://www.gazetatema.net/web/2012/09/24/kld-gjyqtaret-shkelje-per-dosjen-xhakaj-do-procedohen-penalisht/


3-Rikthehen vrasjet, qëllohet për vdekje një person në Divjakë!
http://www.gazetatema.net/web/2012/09/24/rikthehen-vrasjet-qellohet-per-vdekje-nje-person-ne-divjake/


4- LAJM I FUNDIT/ Krim shuan familjen në Lezhë. Komshiu ekzekuton prindërit dhe djalin e tyre
http://www.gazetatema.net/web/2012/09/24/lajm-i-fundit-krim-i-rende-ne-lezhe-ekzekutohen-prinderit-dhe-femija-i-tyre/


Krimi është shtruar këmbëkryq në sofrat shqiptare, por Muli është infiltruar këmbëkryq në sofrën e bandës së Durrësit. Banda i ka ditët e numëruara!

8 comments:

 1. Ishalla ta fusin ne bythe ate qe ke ne dor. Si Tritan preshi ta hash edhe ti mos ki merak. idiot amator bythlepires.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Iku dhe Kulicaj,
   PO Muli, kur do ta dorzoj pistoleten tuj kjajt?

   Delete
 2. Mulja o qun gongster, i ka msu hilet e zanotit kur bojke postjerin ke PD dhe njgiste posterat e fushats elektorale.

  ReplyDelete
 3. le te futet ne bandat e shijakut ta shofi pidhnemizes.

  ReplyDelete
 4. Sa i shkokan flokt e gjata :p

  ReplyDelete
 5. Te marrte muti shalet o mule.

  ReplyDelete
 6. It is really a nice and useful piece of info.
  I am satisfied that you just shared this useful information with us.
  Please keep us up to date like this. Thank you for sharing.  Here is my web blog - bearly legal tanning lotion free shipping

  ReplyDelete
 7. This comment has been removed by a blog administrator.

  ReplyDelete

Eng - - - Comments that are offensive, discriminatory against race, nationality, gender, religion and/or expressed in any other unlawful grounds are strictly prohibited! Thank you!
Alb - - - Ndalohen komentet me fjalë fyese, si dhe komentet që nxitin diskriminimin e përhapjen e urrejtjes mbi baza nacionale, racore, fetare dhe mbi çfarëdo baze tjetër antiligjore. Ju faleminderit!