"

September 27, 2012

Gazetaria Shqiptare 2012


6 comments:

 1. Me vjen keq per te shkreten, por shitja e gazetave ne Shqiperi eshte ne pike te hallit!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Njikshtu ka ken ene ne koh te socialistavet, mos ma kec ka ken.

   Delete
  2. GJYNAH GRUAJA, ATY TE ZIHET FRIMA!

   Delete
  3. Kjo e paska nje kioske ku te fuse koken. Gazetat e tjera shiten ne trotuar, mund te kishit marre fotografi nga gazetat qe shiten ne trotuare.

   Delete
 2. Hi there everyone, it's my first pay a quick visit at this site, and piece of writing is truly fruitful designed for me, keep up posting these content.

  my web site ... discount tanning lotion indoor tanning

  ReplyDelete

Eng - - - Comments that are offensive, discriminatory against race, nationality, gender, religion and/or expressed in any other unlawful grounds are strictly prohibited! Thank you!
Alb - - - Ndalohen komentet me fjalë fyese, si dhe komentet që nxitin diskriminimin e përhapjen e urrejtjes mbi baza nacionale, racore, fetare dhe mbi çfarëdo baze tjetër antiligjore. Ju faleminderit!