"

September 12, 2012

THE DICTATOR and ...


Diktatori dhe 

media, gazetarë, e bashkëpunëtorë të tij, 

“të pavarur”:


Klan
ABCnews(fake)
TVSH
AS
News24
Gazeta & Shtëpia Botuese 55
RD
...

Aleksandër Frangaj
Blendi Fevziu
Sonila Meço
...

Erla Mëhilli
Silvi Bardhi
...

(Të gjithë këta janë në foto)
Lista është shumë e gjatë, por ne morëm disa mostra (jo mostra) të tyre!

20 comments:

 1. HA HA HA HA, SHUME E BUKUR KJO! PO MUNGOJNE DISA BYTHLEPIRES SI: FRROKI, FARO, ZHEJI, CANI, E PLOT SE NA MBARON KORENTI I KOMPJUTERIT.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Po ti dukesh qe nga mbiemri o lul baxhella

   Delete
  2. Ku jane tani bythlepiresit e shpellarit?
   Ku eshte Fevzo, Frangaj, bucet e tjera ...

   Delete
 2. ua kishe heq ato flamuret amerikan ne sfond, apo edhe ata kane pjesen e tyre tek diktatori :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. I kan lone kastile me rujt mjedisin origjinal te filmit te sacha Baron Cohen, THE DICTATOR.

   Delete
 3. http://www.balkanweb.com/fotoAlbum/index.php?id=8565&IDFoto=8565 i pate keto foto, ishin mbledh keshilli i ndrikullave.

  ReplyDelete
 4. Shume e bukur imazheshqip.Nga me te bukurat qe keni bere. Pergezime.

  ReplyDelete
 5. Shume gjetje e bukur por ne kete liste ka harruar te permendesh edhe MAPO-n,Metropolin,Shijak TV

  ReplyDelete
 6. Blend Ziu dhe Mafishja, duket se jan prurjet e reja. Nuk i kam shiku me pare tek ju. Duhet me i perdor ma shum se kan brum prej kodoshi.kan humor.

  ReplyDelete
 7. Gjamadani vija vijaaaa
  esht Fevziu, esht Salijaaaa!
  Me di tela qiftelia
  sa e madhe katunariaaaaa!

  ReplyDelete
 8. Beni lloqe ju po nja 6 milione dollare i paska marre ky Frangaj (me vllaun) vetem nga ministria e brendshme dhe e mbrojtjes!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Te kish bo reklam tamom ok, ja bojshim hallal po ai i ka fut ke tv klan qe nuk e sheh kush. pra osht dy her budall.
   Sala do qe ta shofin kundershtaret e jo antaret e PD.

   Delete
  2. Ju lumte thefte qafen gjakpiresi i shqipetareve

   Delete
 9. This comment has been removed by a blog administrator.

  ReplyDelete
 10. This comment has been removed by a blog administrator.

  ReplyDelete
 11. Inglorious bastards

  ReplyDelete
 12. SHQIPERIA PO NDRYSHON, HA HA HA HA HA

  ReplyDelete

Eng - - - Comments that are offensive, discriminatory against race, nationality, gender, religion and/or expressed in any other unlawful grounds are strictly prohibited! Thank you!
Alb - - - Ndalohen komentet me fjalë fyese, si dhe komentet që nxitin diskriminimin e përhapjen e urrejtjes mbi baza nacionale, racore, fetare dhe mbi çfarëdo baze tjetër antiligjore. Ju faleminderit!