"

April 25, 2012

3 Borats, made in Albania

Ne jemi të parët!

Këta të tre e  kanë kapur shtetin shqiptar 

prej më shumë se dy dekadash:

Ti qërrojmë një herë e mirë 

më 23 Qershor!  17 comments:

 1. 3 musketjert e Shqypnis se sotme! na kan loll pa fund ne kyt tranzicion qe e kan manipulue per interesa tveta.1 dit jan ka i pagojn te tana.Deri ather zoti kjoft me na.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tre musketjeret, po dy prej tyne e kan me fakte qe nuk ju punon ma :-)

   Delete
  2. 3 KORBAT e Shqiperise ...
   Perse jemi mallkuar kaq keq xhanem!!! :-(

   Delete
  3. kur te bien per hise, nuk ke ci ben. Avni rustemet mungojne sot mes nesh :-(

   Delete
 2. Duet me pas turp qi karikaturoni ksisoj figurat ma te nerueme te shqypnis se sodit.
  Mark Gjeloshi, Cyrih

  ReplyDelete
 3. Mark, futi nje tasqebab e shtyje dhe kte nate! Burra si ty i duhen kombit shqiptar! Mos ju ndaj politikes se paske talent!

  ReplyDelete
 4. Pyetje:
  Perse rrypi i rrobave te banjos eshte me i ngushte (thuajse femeror) tek Nano dhe Berisha?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Une do pyesja,cili nga keta e do me shume gruan e tij? nano qe e ka vene tek kofsha foton e Xhoit, berisha qe e ka vene tek zemra, apo Iliri, qe e ka vene tek mullaqet?

   Delete
  2. Keta jane hipokrite me veten imagjino me grate e familjet e tyre !!!!

   Delete
 5. U qenkan thare koqet fare :-)

  ReplyDelete
 6. Po ti kenke msu me koqe te njoma moj Suele e gjagjit?!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Gjagji Prenga, kur ka ken hera e fundit qi ke ba seks normal (burr me gru e kam fjalen), mos llogarit shkundjet e monit su e giu!

   Delete
 7. @Flora: kjo eshte bere sipas skenave te nje filmi ironiko-humoristik me titull BORAT.Kerko ne google ose Mymouvie.

  ReplyDelete
  Replies
  1. E kuptoj dhe faleminderit, por pse Tosi dhe Sala i kane rrypat me te holle se Ilir Meta :-)))

   Delete
  2. Flora, si shume te interesonka rrypi i tyre, mos te ka shku mendja per ndonji tegel?

   Delete
 8. Treshe e urryer, njerez pa pike personaliteti! Lum grate qe i kane :-(

  ReplyDelete
 9. Ha ha ha ha ha shikoni topet e tosit dhe sales, jane si lajthi te thara.

  ReplyDelete

Eng - - - Comments that are offensive, discriminatory against race, nationality, gender, religion and/or expressed in any other unlawful grounds are strictly prohibited! Thank you!
Alb - - - Ndalohen komentet me fjalë fyese, si dhe komentet që nxitin diskriminimin e përhapjen e urrejtjes mbi baza nacionale, racore, fetare dhe mbi çfarëdo baze tjetër antiligjore. Ju faleminderit!