"

April 23, 2012

Banda Berisha & Co


Kush qesh me fatkeqsitë e të tjerëve, 

shpejt do qajë me fatkeqsitë e veta!

8 comments:

 1. Nese do te zihej edhe Lana si dikur, do te ishte vetvrasje per Bashen! Nuk besoj se do te ndodhe!

  ReplyDelete
 2. Gerdeci ka mbetur njolle turpi per te gjithe shoqerine shqiptare!!!

  ReplyDelete
 3. SALLAKET NUK KANE NGUSHELLIM TJETER VECSE FOTOSHOP-et. QENI LEH E UJKU PJERDH-THOTE POPULLI.

  ReplyDelete
  Replies
  1. ... Dhe pordhet e ujkut i pi ti o anonim proverbial!

   Delete
 4. CA DO ME THON SALLAK O ANONIM? A TE VI KE KJOSKAT TE MA DIFTOSH?
  http://imazheshqip.blogspot.com/2012/06/rruga-kioskat-e-kunatit.html

  ReplyDelete
 5. This comment has been removed by a blog administrator.

  ReplyDelete
 6. Avash o avash, si ato grate e liga \////////

  ReplyDelete

Eng - - - Comments that are offensive, discriminatory against race, nationality, gender, religion and/or expressed in any other unlawful grounds are strictly prohibited! Thank you!
Alb - - - Ndalohen komentet me fjalë fyese, si dhe komentet që nxitin diskriminimin e përhapjen e urrejtjes mbi baza nacionale, racore, fetare dhe mbi çfarëdo baze tjetër antiligjore. Ju faleminderit!