"

April 21, 2012

Li' Me Ta, Relax 2012

Li' Me Ta, Relax 2012


13 comments:

 1. O Ilir mavria, ku te polli dhia?
  Po cje bere si merhum a i vrare e i goditur? Po te beri nano lecke per te fshire bythen e tij te qelbur.
  Pyete Moniken se e njeh mire, me mire se ti.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Plehra te riciklueshme, ja cjane keta! Ky me a te sorren e vet, qe e mori mbare gjithe PS, akoma me plehra!
   Mjere shiptaret kush udheheq!

   Delete
  2. Maskara i pafytyre! Lepije fletet e bllokut me dy gishta si hallvaxhi dhe ke fytyre e na flet per integrim.
   Hale!

   Delete
  3. Edhe ne asteroide te shkosh, qafen e pates ke per te ngrene, ti dhe familja jote.
   Ky eshte ligji i pashkruar i mafiozeve. Ti je thjesht i perkohshem.

   Delete
  4. meta eshte thjesht nje tregues se ne cfare gjendje te mjeruar eshte politika dhe shoqeria shqiptare.
   Mjafton te ndjekesh ate dhe kupton meritokracine shqiptare, llumokracine, shkerdhatokracine etj.
   Lum si ne per "eliten" tone.

   Delete
  5. Ilir Meta je nish! Mos e rru ca thon kta komunistet e enverit. ti e ke kuptu mir kapitalizmin si fuskionon. boj pare sa ke munsi se kta jon gjeloz qi bajn kshu.respekte Vajdini Rrahmani London

   Delete
  6. ILIR META ESHTE PRODUKT I ZHVILLIMEVE DEMOKRATIKE NE SHQIPERI. ENVER HOXHA, FIGURAVE TE TILLA U VINTE FESTEN SIPS KOKES, KUFIRIN TEK PRAGU. KY KA MARRE KOT SE KUJTON SE ESHTE I MENCUR. NUK E KUPTON DEREZIU SE ESHTE NJE VEGEL NE DUART E MAFIES. NESER ...

   Delete
  7. Gabon miku im, nuk duet te pyese Tosin se Mona nuk ishte per shijet e tij, duhet te pyese ILJAZ LABIN, se ai ia ka shkerdhyer Monen!!!

   Delete
 2. O Hajduti i Shqiperise,o Mashtrusi i ketij vendi ,
  Sala nr-1
  Meta nr-2
  Nano nr-3 e te tjeret me rradhe,por Meta eshte Rekordi se ka vjedhur Floririn e shqiperise kete Thesar ,Populli rri e mprehet i qete si lozet me te,mbasi e kane njohur prej kohesh kete Popull frikacak ,
  Berisha vrau Demustruesit dhe perseri thote ne Kuvend rrin urte se ja u bej perseri si ne 21 Janar,Prokuroria po kerkon gjurmet Ujku thote ,rrini se ja u beje perseri ,Hajde cvete jo.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ke harru shume vete zotni anonim. Nder taa edhe Lule Boshen e Bosha per Tiranen. :-)

   Delete
 3. Nuk e di ke urrej me shume Saliun apo Ilir Meten. Me duket se Ilir Meta fiton...Po! E urrej me shume se Saliun.

  ReplyDelete
 4. Ky eshte plehre!! Plehre eshte vet, plehre ka gruan, familjen, miqte dhe te gjithe qe e rrethojn!

  ReplyDelete
 5. Uuuuuuuuuuuuuu deklarate e forte kjo e Iljazit! Po a e di Iliri dhe a e ka shok Iljazin?
  FALEMINDERIT

  ReplyDelete

Eng - - - Comments that are offensive, discriminatory against race, nationality, gender, religion and/or expressed in any other unlawful grounds are strictly prohibited! Thank you!
Alb - - - Ndalohen komentet me fjalë fyese, si dhe komentet që nxitin diskriminimin e përhapjen e urrejtjes mbi baza nacionale, racore, fetare dhe mbi çfarëdo baze tjetër antiligjore. Ju faleminderit!