"

October 29, 2015

Seks në stadium ndërkohë që vijon ndeshja/foto skandal


Në Twitter ka shpërthyer debati për një foto të postuar që tregon dy tifozë që bëjnë seks në tribunat e stadiumit të Washington Redskins, ku luhej ndeshja e futbollit amerikan mes Redskins dhe Buccaneers.


Fotoja e skandalit është bërë publike nga një tifoz i Washington Redskins dhe ka marrë jashtë mase klikime brenda pak orëve. Çifti shihet të bëjë seks oral ndërsa mijëra tifozë përreth vijojnë të shohin ndeshjen.

*    *    *2 comments:

  1. Po ftzren pse nuk ja kon qit ktzne plerave???? ti shofin gjith bota kush jon e te bojn i hale burg ne usa. pis o shit

    ReplyDelete
  2. FTYREN DESHA ME THON

    ReplyDelete

Eng - - - Comments that are offensive, discriminatory against race, nationality, gender, religion and/or expressed in any other unlawful grounds are strictly prohibited! Thank you!
Alb - - - Ndalohen komentet me fjalë fyese, si dhe komentet që nxitin diskriminimin e përhapjen e urrejtjes mbi baza nacionale, racore, fetare dhe mbi çfarëdo baze tjetër antiligjore. Ju faleminderit!